(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Herečka Vanda Chaloupková: Já a svatba? No, něco se chystá…

Je hezká, umí, je i chytrá a v hlavě to má srovnané. Herečka Vanda Chaloupková, známá např. ze seriálů Ulice či Ordinace v růžové zahradě a objeví se od podzimu i v druhé řadě První republiky, má o své budoucnosti vpodstatě jasno. Jak prozradila, její přítel Oskar, mj. majitel hospody, jí téměř hned po seznámení před dvěma lety požádal o ruku, ona mu řekla ANO a…do současnosti zůstalo jen u řečí. Ale svět se z toho pro ni prý nezboří.

„No, něco se chystá. Letos to nestihneme, ale v příštím roce bychom tu svatbu asi zrealizovali. A potomka? Ten by mohl být i třeba za svobodna. Tohle já neřeším. Je nám s přítelem dobře a bude-li dříve dítě, než sňatek, nic se neděje a rozhodně by mě z toho nekleplo. Jak to má být, tak to prostě bude,“ vysvětlila s úsměvem Vanda, která v současné době hltá roli Susan v chystaném muzikálu Sugar (Někdo to rád horké), který bude mít premiéru 27. dubna v Divadle Na Fidlovačce.

„Moc jsem si přála, aby mě pan režisér Radek Balaš obsadil a splnilo se. Těšila jsem se, že se budu hýbat, že budu zpívat a tancovat a je to tu. A naplnilo se i to, co jsem věděla, že Radek Balaš je skvělý profík. Vůbec nechápu, kde bere tolik energie, kterou vydává. On vpodstatě v osm ráno přijde do sálu, pak maká a ve čtyři odchází a je to workoholik v dobrém slova smyslu. A přenáší to i na nás, takže i my jedeme naplno a těšíme se na premiéru,“ doplnila mladá herečka.

Jakmile bude mít po premiéře, čeká ji další role. Začne zkoušet v Divadle Bez zábradlí u Karla Heřmánka zatím utajovanou detektivní hru, která by měla mít premiéru letos po prázdninách. A jaká je Vandina vytoužená role, kterou by si někdy někde chtěla zahrát?

„Vytoužená? To přesně neřeknu. Mám moc ráda Shakespeara, takže kdyby to někdy klaplo hrát roli v jeho některém dramatu, to by se mi moc líbilo,“ dodala Vanda Chaloupková a jelikož pan režisér dal pokyn, omluvila se a pádila na jeviště Divadla Na Fidlovačce pokračovat ve zkoušení muzikálu Sugar.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 4. 2017 11:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.