Herečka Veronika Jeníková má herecké prázdniny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Herečka Veronika Jeníková: Nový atraktivní účes na svatbu i na kolo!

Veronika Jeníková (51) má po divadelní sezóně a tráví zasloužený odpočinek na chalupě u Jílového. Není ale typ, který by se hrabal v zahrádce. Ze všeho nejraději sedne na kolo a vyráží na cyklistické výlety.

„Slovo cyklistika zní tak trochu profesionálně a člověk si pod ním může představovat závody, já bych řekla, že s chutí jezdím na kole. A nemusí to být zrovna po památkách nebo jako výšlapy na výlety,“ svěřila se Veronika, která miluje projížďky po Praze, neboť na zdejších cyklostezkách prý lze stále něco objevovat.

S manželem, hercem Čestmírem Gebouským (69), se snaží hodně cestovat po Čechách i v cizině. „Nepotřebuji ke štěstí ani evropské či světové proslulé destinace, jsem ráda tady. Kdybych si ale mohla vybrat, kam bych se ráda jela podívat, pak by to bylo hlavní nepálské město Káthmándú. To je takový můj sen,“ prozradila herečka.

Veronika za odpočinek považuje i návštěvu kadeřníka. „Teď jsem ovšem zavítala ke kadeřníkovi, aby mi na hlavě vytvořil něco důstojného, protože se chystám na svatbu dcery mé kamarádky, která proběhne na zbraslavském zámečku, a společenská událost prostě potřebuje své,“ sdělila svoje plány na nejbližší dny Jeníková. 

Nový účes bude jistě herečce, známé ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě nebo Cesty domů, slušet i na cyklistických stezkách. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 7. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.