(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Herečka Vlastina Kounická Svátková to má za pár! S velkým břichem zvládla ještě Sudičku

Herečka Vlastina Kounická Svátková, známá třeba z filmu Gangster Ka nebo seriálu První republika, má něco málo přes měsíc do porodu, po kterém k synům Kryštofovi a Adamovi přibude další ratolest a opět mužského pohlaví. Ani pokročilé těhotenství jí nezabránilo, aby dorazila do restaurace Mlýnec, kde proběhla tisková konference k založení Nadačního fondu Sudička.

„Teď samozřejmě už nikde nehraji. S tímhle bříškem by to bylo riziko. Když je potřeba mít ve filmu nebo na jevišti těhotnou matku, je lepší ho herečce vyrobit na místě třeba z polštářů, než riskovat možné problémy u nastávající maminky. A jelikož tedy mám čas a hlavně i chuť podpořit dobrou věc, jsem tady,“ s úsměvem vysvětlila Vlastina.

Cílem Nadačního fondu Sudička je dlouhodobá podpora oční kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a první lékařské fakulty, konkrétně Centra pro diagnostiku a léčbu uveitid. Uveitida je nitrožilní zánět duhovky, který postihuje především pacienty mezi 20. a 50. rokem života. 

„Víte, nabídek, abych něco podpořila jsem už pár dostala, ale říkala jsem ne. Byly neprůhledné a nezískaly si mou důvěru. Na to být sudičkou v Sudičce mě získala ředitelka fondu, která sama má za sebou léčbu a tři oční operace. Je to tedy konkrétní člověk v konkrétní situaci a to mě přesvědčilo, že jsem na spolupráci řekla ano,“ vysvětlila Vica Kerekes, proč kývla spolu s kolegyněmi herečkami Vlastinou Kounickou Svátkovou a Irenou Máchovou na spolupráci s Nadačním fondem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 3. 2017 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.