Bára Mottlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Herečka Zdenka Procházková je inspirací pro Báru Mottlovou: Nebojte se, kniha bude!

Herečka, zpěvačka a moderátorka Bára Mottlová se před týdnem vrátila z pobytu v Los Angeles, kam vyrazila bez přítele, ale s kamarádkou. Holky si daly dámskou jízdu a prý prošmejdily, co se dalo. Hned po návratu ale okamžitě naskočila do pracovního procesu, absolvovala tři divadelní představení, jeden koncert se svou kapelou a včera i jeden křest dvou knížek autorky Katy Yaksha Můžeš vše, co chceš a Jednosměrná jízdenka.

Ještě než ovšem došlo ke slavnostnímu aktu důkladně obhlédla nabídku prodejny Knihy Dobrovský, kde se akce konala. Studovala hlavně kuchařky, protože by ráda rozšířila svůj kulinářský um a potěšila chuťové pohárky svého partnera Briana.

Kromě Báry se kmotrami obou děl staly i herečka Zdenka Procházková, představitelka Lídy Baarové ve stejnojmenném filmu Filipa Renče, zpěvačka Petra Hapková a vnuk Přemka Podlahy, moderátor TV Barrandov Adam Novotný.

Jak nám před křtem prozradila Zdenka Procházková, na filmování se nechystá, zato připravuje k vydání už svoji pátou knížku. „Neprozradím vše, ale něco naznačím. Bude o generačních problémech žen a mužů,“ svěřila se herečka.

Účast autorky křtěných knížek Katy Yakshi i Zdenky Procházkové, která také píše, Báru Mottlovou inspiroval k prozrazení jejího tajemství.

„No, ať je to venku. Také píšu knížku. Makám na ní už nějakou dobu a ráda bych jí v dohledné době vydala. A o čem bude? O radostech a strastech s chlapy. Žádné drama, ale takové letní příjemné počtení,“ vysvětlila Mottlová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 1. 2017 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.