Vlastimil Harapes, Zdenka Procházková, Lída Rakušanová (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO VIDEO

Herečka Zdenka Procházková rolí Lídy Baarové opět nastartovala kariéru

Noblesní herečka Zdenka Procházková si udělala ke svým devadesátým narozeninám opravdu radost. Do knížky sepsala všechno, co ji za její dlouhý herecký život potkalo a knize pak dala jednoduchý název Zdenka Procházková. Spisovatelka hned na záložce knížky poděkovala i své dávné herecké kolegyni Lídě Baarové, že jí dala možnost se po dlouhých letech vrátit na filmové plátno, právě v roli Lídy Baarové ve filmu Filipa Renče. Jindy spolehlivý režisér tentokrát zklamal a na křest knihy do Paláce knih Luxor nedorazil.

„Filip poslal esemesku, že je nemocný a moc se tedy omlouvá. Kdo přišel kvůli němu a ne kvůli mně, je zklamaný a může odejít,“ dělala si legraci paní Zdenka. Role kmotra se za Filipa Renče ujal Zdenčin dlouholetý kamarád a kolega Vlastimil Harapes.

„Zdenka je plná energie, stihne toho opravdu hodně. Pomalu jí nestíhám Za diváky a posluchači jezdíme autem ve třech. Vzadu sedí pes, vepředu Harapes a za volantem spolehlivá Zdenka,“ prozradil Vlastimil Harapes, v jakém složení cestují po vlastech českých.

Zdence Procházkové a její knížce popřáli štěstí i další kmotři: novinářka a spisovatelka Lída Rakušanová, hereččin kamarád Petr Brod a Dana Bryndová z nakladatelství Brána.

24. 5. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.