Která z nich je budoucí královny krásy? (Zdroj: Česká Miss ) 3x FOTO

Hledá se náhrada za Nikol Švantnerovou. Která z krásek bude nová Miss?

Semifinále soutěže Česká Miss se uskutečnilo o víkendu v hotelu na Dolní Moravě.Ze čtyřiceti pěti dívek, které začátkem listopadu vybrala odborná porota na castinzích po celé republice, postoupilo do finále deset soutěžících. Kdo bude o korunku krásy a titul Česká Miss 2016 bojovat? Finálová desítka dívek pochází z celé České republiky. Z valné většiny se jedná o studentky.

„Všechny soutěžící si vedly skvěle a jsem na ně pyšná. Finalistkám gratuluji a zároveň přeji hodně sil, protože je čeká zábavná, ale náročná příprava,“ řekla na adresu soutěžících Iva Kubelková, patronka soutěže.

V odborné porotě zasedlo 39 porotců. Kromě ředitelky soutěže Marcely Krplové a Ivy Kubelkové i moderátor Libor Bouček, tvář televize Prima David Gránský, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská či Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová. 

Deset finalistek čeká nejprve čtrnáctidenní zahraniční soustředění v Thajsku, které proběhne v druhé polovině ledna 2016, dále domácí příprava na Čapím Hnízdě a v Praze. V únoru se již tradičně zúčastní Plesu v Opeře. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční 2. dubna 2016 na obrazovkách televize Prima. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.