(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Hodně neobvyklé jméno vymyslela pro miminko herečka Míša Tomešová

Nejdříve to měla být dcera, pak jim řekli, že to bude syn. Manželé Míša a Roman Tomešovi ovšem přeci jen chtěli mít v předstihu o svém potomkovi jasno. Hádání z koule nebo karet případně od „odborníků“ je nějak neuspokojilo, takže pátrali a zkoumali dál.

„Pokud nedojde k další změně, bude to kluk. Máme to ze tří stran potvrzeno a těšíme se na mrňavého klučinu. A i já to mohu potvrdit, protože ten prcek ve mně je aktivní, občas kopne a má se prostě čile k životu. Narodit by se měl na Valentýna, tedy čtrnáctého února, ovšem Valentýn to určitě nebude. V křestním listě bude mít jméno Kristián. Je to sice jméno méně tradiční, ale strašně krásné a určitě se i jemu bude líbit,“ svěřila se Míša Tomešová na derniéře představení Horečka sobotní noci v Divadle Kalich.

Ještě donedávna hrála roli Annette, ale jelikož je muzikálová pecka hodně o tanci, musela si v sedmém měsíci přeci jen nechat zajít chuť na tancování.

„Horečka je ve strhujícím tempu, takže kvůli Kristiánkovi jsem musela zvolnit, ovšem s tancem a zpíváním ještě nekončím. V Kalichu se objevím ještě na Silvestra a v lednu chystám jedno vystoupení. Pak už ale zklidním a budu maminka v očekávání,“ dodala Míša Tomešová.

Kluk? No paráda. A co pořídit mu sestřičku?

„Určitě ano. Ne sice hned, ale počítáme s tím, že tak plus minus do tří let bychom Kristiánkovi pořídili sestřičku. Dvě děti jsou prostě naším snem a rodina je nás oba tím nejdůležitějším,“ prozradil taťka, zpěvák a tanečník Roman Tomeš.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 12. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.