Fotbalový turnaj Hokejky v kopačkách - Nadace Jakuba Voráčka (Zdroj: Herminapress.cz ) 33x FOTO

Hokejky nazuli kopačky a rozdali si to na zelené trávě. Hrálo se pro Nadaci Jakuba Voráčka

Neuvěřitelných 958 000 Kč se podařilo získat pro lidi s roztroušenou sklerózou díky charitativnímu turnaji Brenna Cup 2016 aneb Hokejky v kopačkách. Ve Velkých Pavlovicích se utkali mimo jiné hvězdy NHL, tým Komety Brno a bronzoví juniorští mistři světa z roku 2006.

„Úžasný, jedním slovem úžasný. Přišlo hodně lidí, byla to velká zábava, jak na fotbale tak večer na dražbě, na to se nezapomíná. Děkuju moc divákům, já i ségra, nesmírně si toho vážíme, chci poděkovat i klukům a všem, co hráli fotbal, moc si toho vážím,“ zhodnotil celodenní akci Hokejky v kopačkách Jakub Voráček.

Jeho sestra Petra Klausová dodává: „Děkujeme moc organizátorům, sponzorům, ale úplně všem lidem, kteří přišli na stadion, zakoupili si vstupenky, lístky do tomboly či triko s Klukem Pukem. A samozřejmě i těm, kteří v dražbě velkoryse přispěli na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou.“

Díky podpoře diváků a fanoušků získala na stadionu Nadace Jakuba Voráčka 277 000 Kč. Jen prodejem tomboly dokázaly krásné miss Lucie Kovandová, Gabriela Franková, Nikola Buranská, Tereza Budková, Tereza Skoumalová a finalistka Marie Bártíková získat pro nadaci víc než 92 000 Kč.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 6. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.