Milan Peroutka si přišel poslechnout písničky zpěvačky Karolíny Tothové. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Holky, máte šanci! Tenhle usměvavý muzikant, syn Peroutky z Olympiku, je volný

Muzikanta Milana Peroutku mladšího (25), syna tragicky zesnulého bubeníka Milana Peroutky (†49) z kapely Olympic, jsme potkali na křtu videoklipu Look at Me zpěvačky Karolíny Tothové (23).

„S Karolínou se znám, jednou jsme spolu i vystupovali. Je to mladé a energické děvče, vzájemně si fandíme a podporujeme se. Nebudu se bránit nějaké budoucí spolupráci,“ prozradil muzikant, který se svou kapelou Perutě připravuje už třetí videoklip.

„První dvě písničky jsme měli letní, pohodové. Ta třetí bude smutnej ploužák, hodně klavíru,“ říká Milan. „Skládám to já a inspirací je vždycky život. Mám za sebou klasický příchod a rozchod,“ naznačil Peroutka, že za změnou repertoáru stála nešťastná láska.

„Teď nic neřeším, teď chodím s kapelou. Netrávíme spolu sice intimní chvilky, ale je to fyzicky i duševně vyčerpávající vztah. Občas samozřejmě pozitivně nabíjející vztah,“ směje se. 

Peroutka se objevil se v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl, neměl by mít tedy o fanynky nouzi? „Je mi bez ženské fajn, ale přiznejme si, že jsou potřeba. Uvidíme, jak to bude dál,“ nechává se Milan překvapit životem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 10. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.