(Zdroj: Herminapress.cz) 19x FOTO

Honza Bendig a Eliška Mrázová vyzráli na lupiče! Pořídili si čtyřnohé obranáře!

První ročník charitativní akce „Se psem mě baví běh“, kterou přišli podpořit i hvězdní milovníci němých tváří, moderovala Kaira Hrachovcová se svým voříškem Punťou, který měl netradiční punkový sestřih. 

„To, že je ostříhaný tímto způsobem, byl můj nápad, takovou image jsem si u něj představovala, ale sama ho nestříhám. Myslím, že stříhání jak lidských vlasů, tak zvířecích chlupů, může dělat jen někdo, kdo to opravdu umí,“ řekla herečka, která má bohatou zkušenost nejen s chovem ale i ošetřováním pejsků. Často totiž asistuje svému manželovi Janu Herčíkovi na veterinární klinice. Jak zvládá utrpení nevinných tváří? „Já jsem za tu zkušenost moc vděčná. Když totiž to zvíře přichází k sobě, tak přesně ví, že jsem mu pomohla a to je nádherný pocit,“ řekla slavná milovnice zvířat.

Pejskům pak zpívali do oušek Jan Bendig, Sámer Issa nebo Michaela Tomešová, které při vystoupení asistoval půlroční syn Kristián. Své mazlíčky Akorda a Mimi ale nechala doma, přitom si s novým členem rodiny tak rozumí.

„Teď už je to sranda, protože už mají spolu takové interakce, že si navzájem berou hračky, navzájem si je oblizují. Takže imunitu bude mít určitě dobrou. Ve sterilním prostředí určitě nežijeme,“ rozpovídala se čerstvá maminka, která už krátce po porodu naskočila zpět do práce. „Hrála jsem už měsíc po porodu, ale byly to jenom tři hodiny. V tomhle modelu pokračuju dál, nejsem od něj déle než na jedno představení. Zvládnout se to dá. Zvykla jsem si, že se člověk tolik nevyspí, ty hormony mi to docela vyvažují. Doufám, že příští rok bych už mohla začít zkoušet něco nového a pustit se do práce naplno,“ prozradila Michaela.

Na skok se stavila také zpěvačka Elis se svou čtyřnohou kamarádkou Aimi plemena šiba inu, která jí dává občas pořádně zabrat. „Teď budeme mít pátý měsíc. Nejdřív pořád spala a pak se z ní najednou vyklubal úplný šílenec. Naštěstí se už zklidňuje,“ řekla mladá umělkyně.

Nechyběla také Zdeňka Žádníková Volencová, avšak bez doprovodu. „My psa mít bohužel nemůžeme. Mám muže alergika, takže jsme si museli vybrat – buď tatínek, nebo pes. Tak jsme vyhodnotili, že si necháme tatínka,“ sdělila s úsměvem herečka a doplnila, že dříve měla deset let jezevčíka.

A kam vlastně poputuje výtěžek z této akce? No přeci na pejsky bez domova, o které se stará nezisková organizace Se psem mě baví svět.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 10. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín