(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Honza Kopečný loví v paměti kroky z tanečních! Jak se předvede v Roztančeném divadle?

Třetí ročník projektu Roztančené divadlo aneb Když herci tančí se volným tempem blíží k finálovému večeru, který proběhne v Divadle na Vinohradech 15. března. Do té doby bude osm párů trénovat a pilovat určené tance, které předvedou porotě a samozřejmě divákům. Každá dvojice představí jeden standardní a jeden latinskoamerický tanec. Do souboje o nejvyšší mety se zapojí reprezentanti osmi pražských divadel.

Jak je na tom s tancem Honza Kopečný, reprezentant Hudebního divadla Karlín? „No, to fakt nevím. Do tanečních jsem sice kdysi chodil, ovšem moc si toho nepamatuji, takže až trénink ukáže, zda je na co navazovat, nebo začnu úplně znovu. Snad ze sebe něco vykřešu. Vím, že mě čeká velká dřina, ale kdo se bojí, nesmí do lesa ani na parket, takže půjdu do toho určitě s vervou. O fyzičku strach nemám, ale děs pro mne bude zapamatovat si kroky, tedy jak šmejdit s nohama. No když bude nejhůř, napíšu si tahák a nenápadně ho budu při tanci šmírovat,“ vysvětlil s úsměvem svoji taktiku na soutěž Honza Kopečný

Domácí vinohradskou scénu budou reprezentovat Kateřina Brožová a František Kopecký, Divadlo Broadway Míša Gemrotová s Adamem Havlem, Vršovické divadlo Mana Stanislava Jachnická a Jakub Necpál, Agenturu Familie Patricie Pagáčová a Martin Šimek, Hudební divadlo Karlín Jan Kopečný se Zuzanou Šťastnou, Městská divadla pražská Jiří Hána a Tereza Řípová, za spolek Kašpar nastoupí Marek Němec a Petra Stehnová a Studio DVA reprezentují Jiří Ployhar a Michaela Nováková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

20. 1. 2020 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.