(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Honzo, co ten monokl? Zpěvák Jan Kříž vypadá jako nefalšovaný Rocky Balboa

Zpěvák Jan Kříž se do přípravy na svou roli boxera Rockyho ve stejnojmenném muzikálu Rocky vrhnul na sto procent a tak mimo povinné tréninky boxu, na které dochází s ostatními muzikálovými kolegy, si zaplatil osobního trenéra Martina Svobodu. Martin s ním trénuje ve Fitku Hanky Kynychové, kde má k dispozici všechny potřebné stroje a vybavení k tomu, aby Honza měl do březnové premiéry svaly jako filmový Rocky Sylvestr Stallone. A aby v tělocvičně vypadal stylově, z předchzího focení si nechal namaskovaný boxerský monokl.  

„Trénuji hodně intenzivně, protože do premiéry nezbývá moc času. Proto jsem čtyřikrát týdně v posilovně u Hanky Kynychové ve fitku a třikrát týdně máme lekce boxu,“ vypočítával Jan Kříž čas strávený po tělocvičnách.

Košile na Honzovi sice ještě nepraskají ve švech, ale změna je už znát. 

„Trenér Martin Svoboda, mi vypracoval i jídelníček, abych nabral na váze. Což je paradox, protože jsem se vždycky kvůli rolím snažil zhubnout a najednou musím přibrat. Při pohledu do zrcadla vidím pokrok. Svaly mi přibývají a to je dobře. Potřebuji nabrat tak  6-7 kilo, protože předpokládám, že při náročných zkouškách dám tak 3-4 kg zase dolů.“ řekl Honza Kříž a dodal, „ musím teď pořádně makat. Je to moje práce a tak s tím nic nenadělám,“ ukončil rozjímání nad svou váhou Honza Kříž a šel si dát zase pořádně do těla.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 12. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.