Bob Klepl, Zuzana Slavíková (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Horečka a únava k smrti! I to je dovolená Boba Klepla a Zuzany Slavíkové

Pryč jsou ty doby, kdy před prázdninami zavřela divadla a herci neměli přes léto do čeho píchnout. Ne jinak je tomu i u herců s primáckého seriálu Přístav. Jak si představuje ideální dovolenou herečka Zuzana Slavíková? A bude ji takovou mít?

„Ideální představa léta je pro mě moře, teplo, sluníčko, a aby se o mě někdo staral. Prakticky budu letos léto trávit dost pracovně a nikam k moři nevyrážíme, budeme na chalupě. Když byly děti malé, vyjížděli jsme občas někam na kolech. Můj muž jednou naplánoval trasu s tím, že ráno vyjedeme a za pár hodin se vrátíme. Jenže my jsme po cestě někde špatně zahnuli a totálně zabloudili. Takže místo po čtyřech hodinách jsme se vrátili až v devět večer úplně mrtví,“ povyprávěla Zuzana Slavíková a radovala se, že na kola padá prach a další nečekaně dlouhý výlet ji nečeká.

To herec Bob Klepl rovnou přiznal, že žádná dovolená prostě nebude. 

„Letošní léto budu mít hodně pracovní. Čeká mě se Studiem DVA účinkování na Vyšehradě. Budeme hrát Poprask na laguně, já hraju ještě v inscenacích Vysavač, Kutloch, Smolíkovi. Ale urval jsem si týden na začátku léta, pojedu do Chorvatska za jedním kamarádem. A pak budu pořád hrát až do zimy. Na dovolené jezdím většinou v zimě,“ řekl herec a dodal „náročná dovolená byla minulý rok na Srí Lance. Byli jsme se tam podívat na spoustu zajímavých míst a v budhistickém klášteře jsem si nechal udělat speciální masáž. Polévali mě santalovým olejem, prý to bylo kvůli očistě. Jenže mně druhý den stoupla horečka skoro na 41 stupňů a myslel jsem, že umřu. Ale hlavně, že jsem byl očištěný,“ smál se dneska při vzpomínce Bob Klepl. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 7. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.