Jiří Kroutil, Kateřina Steinerová, Jiří Vejdělek, Chuck Wansley, Jiří Suchý (Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Hot Sisters, Original Vintage Orchestra, swing a jazz! Jiří Suchý neodolal show ve stylu Velkého Gatsbyho

Nahlédněte do doby, kdy jazz byl ještě v plenkách, nechte se unášet rytmem swingu a okouzlit neodolatelnými dámami a charismatickými gentlemany.

Ozdobou sedmnáctičlenného bandu Original Vintage Orchestra bylo v klubu Lávka dokonalé vokální trio Hot Sisters, které je živým důkazem toho, že swing stále žije. Sestry se navíc nebály zakomponovat do své hudby moderní prvky jako např. beatbox nebo udělat vtipný, do swingu laděný cover světových hitů.

Pastvou pro oči byla neodolatelná Kateřina Steinerová, která si s Original Vintage Orchestra odbyla svoje premiérové vystoupení. V orchestru zpívala swingová sóla, která jí přímo na tělo upravil kapelník Petr Kroutil. Nechyběla ani losangeleská hvězda Chuck Wansley. 

Vítaným hostem byl herec, textař, skladatel a ředitel divadla Semafor Jiří Suchý.

Scénář celé show měl pod palcem režisér, scénárista a producent Jiří Vejdělek. Ten ve své filmové tvorbě dokáže mimořádně skloubit kvalitu i diváckou přitažlivost. Je podepsán pod snímky jako jsou Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Václav, Muži v naději, Něžné Vlny, Roming, nebo nyní nově Bezva ženská na krku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

10. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.