Olga Lounová (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Hotelolezkyně Lounová s písní na rtech vyfárala do čtvrtého poschodí

Dost netradičně proběhlo vystoupení Míši Noskové, Daniely Šinkorové a Olgy Lounové v průběhu letní zahradní férie plné jahod a jahodový lahůdek v hotelu Holiday Inn. Zmíněná trojice zazpívala v kostýmech z muzikálu Mamma Mia! dvě pecky, ovšem jejich odění a pěvecký um nebyly tím nejpodstatnějším. O notnou dávku adrenalinu se postarala především Lounová, která se k pódiu slanila ze čtvrtého patra hotelu.

„Pro mě brnkačka. Výšky mě neděsí a troška napětí neškodí. Při mých vystoupeních nejsem nikdy přikovaná na jedno místo, ale vymýšlím si menší či větší zpestření. Jsem taková dobrodružná povaha. Mám to v krvi. Jezdím rallye, koupala jsem se se žraloky a teď si třeba dělám zbrojní průkaz. A co bych si ještě s chutí dopřála? Perspektivně uvažuji, že bych si udělal pilotní zkoušky a možná si vyzkouším i seskok padákem. To ale zatím mám jen v plánech,“ svěřila se „hotelolezkyně“ a s pěveckými kolegyněmi se pustila do dovádění při české verzi písniček skupiny ABBA. Jak ještě v letu stačila prozradit, na prázdniny nikam nevyjíždí, protože bude celé léto zkoušet v divadle Semafor nový muzikál. 

Po vystoupení zmíněné trojice zpestřila večer hostům jahodové party minikoncertem i Ilona Csáková spolu s Gold Big Bandem Praha.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 6. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.