You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Hotovo, dotočeno. Pohádka Řachanda jde do kin 25. února

Řachanda, pohádka o jedné rozmazlené princezně (Denisa Pfauserová) a dvou kamarádech (Vladimír Polívka, Aleš Bílík), je příběh plný akce, napětí, humoru, kouzel i ponaučení a nechybí samozřejmě ani láska.

 Natáčení probíhalo v lesích na Královehradecku, v Dětenicích a na hradě Kost a poprvé se na něm potkali otec a syn Polívkové.

„Je to vtipně napsaná pohádka, i když moje postava je zrovna záporná. Ale jsem rád, že se tam s Vláďou o sebe alespoň tak ´otřeme´, při filmové práci jsme se před kamerou ještě nepotkali,“ řekl Bolek Polívka, který hraje vyslance Theofila.

Krále a královnu ztvárnil Jan Hrušínský a Martina Bezoušková, vojsku velí Petr Čtvrtníček a ponocným se stal Oldřich Kaiser. V lese potom žijí nejrůznější trollové, hejkal, puci nebo také zelené dryády.

„V maskérně jsme každý den trávily čtyři hodiny, přebíhaly jsme po kmenech stromů, střílely z luku, bylo to zajímavé,“ shodly se tři nejvýraznější dryády Anna Stropnická, Šárka Vaculíková a Michaela Zemánková. 

V dalších rolích diváci uvidí spoustu známých jmen od Davida Novotného, Martina Pechláta, Jaromíra Noska, Tomáše Havlínka až po Ester Kočičkovou a některé postavy jsou dokonce nadabovány herci je Jiří Lábus, Petr Rychlý nebo Ondřej Sokol.  

Režie se ujal režisér Daniel Miňovský a pohádka bude mít premiéru 25. února.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 2. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.