(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Houslista Jaroslav Svěcený s dcerou Julií koncertovali na jednom pódiu!

Hudební projekt Michala Dvořáka a Jaroslava Svěceného Vivaldianno 2015 – Město zrcadel zvedl včera večer vyprodanou pražskou O2 arenu ze sedadel. Bylo co poslouchat a na co koukat.

Muzikant Michal Dvořák, houslový mistr Jaroslav Svěcený, houslistka Julie Svěcená a zahraniční host cellistka Tina Guo předvedli výtečnou hudební show. Skladby Antonia Vivaldiho, sbor, orchestr a hra světel - to vše spojené do jednoho celku slavilo úspěch. Bouřlivý potlesk ve stoje a obdivné výkřiky nebraly konce.

Avizovaný houslista Li Chuan Yun bohužel nemohl ze zdravotních důvodů vystoupit. Jeho part skvěle přebrala dcera Jaroslava Svěceného Julie. A evidentně jablko nepadlo daleko od stromu. Julie nejenže je tátovi neskutečně podobná, ale na housle hraje jako mistr.

Jaroslav Svěcený si pochvaloval chladnější prostředí v O2 areně. „V těch největších vedrech jsme hráli dva koncerty v hale ve Vítkovicích. Rozpálená, vyprodaná hala, to byl teda nářez. Po koncertě jsem na jeden zátah vypil 1,5litrovou lahev vody. Ale byla to paráda,“ vyprávěl Jaroslav v soukromí šatny.

Vivaldianno se dnes přesune do Plzně, kde na něj čeká další natěšené publikum. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

11. 6. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.