Vanessa-Mae koncertovala 11.11.2014 v Praze. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Houslová čarodějka míří do Brna. Kdy rozjede Vanessa-Mae svoji show?

Jedna z padesáti nejkrásnějších lidí planety, nejbohatší britská mladá umělkyně nebo lyžařka, která se neúspěšně snažila probojovat na Olympiádu. Tím vším je houslová virtuoska Vanessa-Mae (37), která se po dlouhých patnácti letech vrátí do Brna. Ve zdejší DRFG Aréně vystoupí v pátek 13. května 2016.

Kromě kapely ji doprovodí i 40 českých hudebníků z Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP). Společně zahrají nejznámější hity z alba Choreography a zároveň i průřez tím nejlepším z její tvorby, kterou pokryla poslední výběrovka Platinum Collection. Hudební dojem umocní i vizuální show, na které se hudebnice sama podílí.

„Do Brna přivezu své oblíbené kousky z minulosti, ale také několik písní, které hraji jen vzácně. Těším se na spolupráci s českými hudebníky. Doporučuji, abyste se soustředili i na jejich sóla, protože za to vážně stojí,“ říká Vanessa-Mae. 

Svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje Vanessa-Mae publikum po celém světě. Díky nesmírné popularitě prodala přes 10 milionů desek ve více jak 100 zemích světa. Už v deseti vystupovala s Londýnskou filharmonií. Od šestnácti let míchá styly, jak si umane. Mnoho klasických hudebníků ji proto zatracuje pro „kacířství“, se kterým nakládá s vážnou hudbou a jejími stěžejními díly. Ale právě díky Vanesse Mae mohly miliony fanoušků MTV objevit např. Bachovy fugy.  

Vstupenky na brněnský koncert Vannesy-Mae exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro od 790 CZK až po 1590 CZK (přímo do prvních řad). 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

16. 12. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.