(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Hrachovcová: Cože, Kateřina ve spacáku uprostřed lesa?

Kateřina Hrachovcová se vyžívá na poli módy, vždy chodí upravená a dovolenou by každý hádal, že tráví v luxusních rezortech. Herečka se ale pochlubila, že se chystá spát po širákem a že se této kratochvíli dokonce věnuje pravidelně.

„Ještě v červnu mě čeká nocování pod širým nebem. Bát se nebudu, spala jsem takhle už několikrát a bude nás tam víc,“ ubezpečila nás Hrachovcová.

Herečku jsme potkali v Divadle Semafor, kde se stala patronkou charitativní akce Koncert pro Ládíčka. Organizace se ujala Dáša Zázvůrková a chlapečkovi se na nový vozík vybralo 49 tisíc korun. „Vládínek byl dojemnej a on sám neměl moc slov, že se tohle všechno uskutečnilo kvůli němu,“ míní Hrachovcová, která ten večer i zazpívala.

Pro herce to mohl být splněný sen. „Semafor si pamatuju ještě na Václaváku v pasáži. Byla jsem studentka konzervatoře a představovala jsem si, jak se musí stát na tom pódiu. Lákaly mě ty velké osobnosti a toužila jsem hrát vedle nich,“ vzpomínala Hrachovcová.

Podobné vzpomínky má i Karel Voříšek. Ten koncert moderoval a přiznal se, že moderátorem být původně vůbec nechtěl. „Když jsem studoval gymnázium, založil jsem si svůj divadelní kroužek. Dělal jsem režiséra, psal jsem hry a hrál hlavní postavy. Divadlo mě tedy možná lákalo, ale osud rozhodl jinak,“ krčí rameny Voříšek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

15. 6. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.