Kateřina Kaira Hrachovcová (Zdroj: FTV Prima ) 9x FOTO

Hrachovcová má beranici, ale už se vidí pod rozkvetlou třešní. Jak budou 1. máj slavit herci ze seriálu Přístav?

Počasí je sice spíš aprílové, než májové, přesto se kalendář přehoupl do měsíce května. Jak herci ze seriálu TV Prima Přístav tráví 1. máj? Kdo pracuje, kdo si užívá v duchu tradice „První máj – lásky čas“?

Ivana Andrlová„Nejsem člověk, který nějak zásadně ctí významné dny, ať už se týkají mě, nebo druhých lidí. Když se řekne 1. máj, vybaví se mi, jak jsme my děti čekaly, až nám tatínek kdysi za dob hlubokého komunismu přinese nafouknuté balónky. Což tehdy vůbec nebyla běžná věc. Do průvodu jsme někdy chodili, někdy ne. Letošní 1. máj budu trávit pracovně, protože - myslím – natáčím Přístav,“ říká herečka, která v seriálu hraje roli Marty Šimáčkové.

Kristýna Kociánová„Mně se v souvislosti s tímto datem vybaví prvomájový průvod, kam jsem jako dítě chodívala. Mám jednu kamarádku, která je na 1. máje narozená, takže má zaručeno, že vždycky dostane pusu pod rozkvetlým stromem. Rodiče jí jako malé řekli, že průvod se koná na počest jejích narozenin a ona tomu pár let věřila. Pusa pod třešní mi přijde jako milá tradice, hezčí než americký svatý Valentýn. Když budu točit, tak o ni asi poprosím Vaška Jiráčka, který hraje v seriálu mého partnera. Abych neuschla,“ směje se Kristýna. 

Václav Jiráček„1. máj vnímám jako svátek lásky se všemi jeho tradicemi, takže samozřejmě ctím a dodržuju políbení pod rozkvetlým stromem. Moje přítelkyně Natálie má ten den navíc narozeniny. Den předem – 30. dubna – máme velký večírek, takže na 1. máje vstáváme trochu s kocovinou, ale s úsměvem,“ prozradil představitel Míry Šimáčka.

Martin Zounar: „Pokud nebudu natáčet Přístav, 1. máj strávím se svou dcerou Claudinkou, protože její maminka někam pracovně odlétá. A Claudince pusu pod rozkvetlou třešní určitě dám. Uvaříme si něco dobrého a program přizpůsobíme počasí. Když bude hezky, určitě vyrazíme někam ven,“ plánuje Martin Zounar.  

Kateřina Kaira Hrachovcová své pocity vyjádřila následujícím poselstvím: „První máj je lásky čas, návrat k sobě samým. Znamená pro mě jít do sebe, nechat vzplanout božskou lásku uvnitř našich srdcí. A užívat si blaženosti.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 4. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.