(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Hrachovcová: Nejsem exhibicionistka!

Herečka a moderátorka Kateřina Hrachovcová měla být jednou z ozdob předváděcího cvičení BikramYogy v Obchodním centru Arkády. Měla být, ale nebyla, spíše jen zpovzdálí okukovala své kolegyně na pódiu

„Víte, já mám tahle cvičení ráda a s chutí jim občas podlehnu, ale spíše doma v soukromí nebo pod dohledem instruktorů, ale ne na veřejnosti. Nejsem exhibicionista, abych se předváděla, takže jsem přišla okouknout, jak to jde ostatním a třeba i pochytit nějaké novinky,“ vysvětlila Kateřina.

To moderátorka Emma Smetana s přítelem Jordanem Hajem podobnými komplexy netrpěli. Pravda, ženská část páru byla ohebnější a zdobily jí i estetičtější pohyby, ale snahu jejímu doprovodu upřít nelze. „No, co. Každý nemusí umět všechno, faktem ale je, že bikramyogu rád mám i přes drobné nedostatky a budu jí pilovat, až dosáhnu dokonalosti,“ nechal se slyšet Jordan.

Snažila se i manželka režiséra Jiřího Adamce, Jana. Po cvičení ovšem přiznala, že ne vše šlo tak, jak by si představovala, protože má menší problémy se zády. Laik to ovšem jen těžko zaznamenal. „Vrátili jsme se před pár dny z takové kratší dovolené. Byli jsme rodinně lyžovat na ledovci a trošku to ještě cítím. Tedy lyžovala jsem já a děti, manžel nám spíše jen připravoval svačinky a vozil na svahy, než aby se zapojil. Teď už jsme zhruba týden doma, takže nebylo, co řešit, když se naskytla šance si trochu protáhnout tělo. A tak jsem tu,“ uvedla Jana Adamcová a zapojila se opět do týrání těla.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 5. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.