(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Hračičkové Laurinová, Gránský, Prokopová: S hrdiny oblíbeného seriálu si teď můžete pohrát!

Sabina Laurinová neboli vrchní sestra Mery Černá z oblíbeného primáckého seriálu Modrý kód nemohla chybět na včerejším křtu deskové hry se stejnojmenným názvem. Jak řekla je to radost, která vznikla pro fanoušky a jejich potomky a samozřejmě i ona a její kolegové si jí určitě na vlastní „kůži“ otestují.

„Já už jsem se na ní dívala, trošku ji znám a u mě zabodovala. Je chytrá, samozřejmě z lékařského prostředí, to znamená, že hráčům předává určitě zkušenosti a také vás zkouší. Zrovna nedávno jsem přemýšlela, jestli bych zvládla všechny druhy první pomoci, které existují. Spoustu věcí jsem okoukala za v Modrém kódu, a co nevím, tak zjistím třeba při hraní téhle novinky, která zábavnou formou přináší znalosti z lékařského prostředí. A jsem tu ještě z jednoho důvodu jako kmotra a podporovatelka téhle deskové hry, protože jsem přesvědčená, že každé odložení mobilu je pro současnou generaci výhrou. Je lepší se poučit, hrát s přáteli, než hodiny zírat do telefonu,“ vysvětlila na křtu Sabina, která si stihla omrknout i další zajímavé věci v prodejně Albi, kde akce probíhala. Otestovala třeba vůni svíček, omrkla další chytré hry, hodila okem po plyšácích, mrkla na zajímavé kancelářské potřeby, ale dárky na Vánoce nekoupila. Jak se ještě s tajuplným úsměvem nechala slyšet, dárky přece přinese pod stromeček Ježíšek.

To další kmotr, David Gránský neboli Maty Bojan, si po křtu a autogramiádě vyhlédl dárek pro sebe. Do oka mu padla dárková placatka na zahřívací nápoje, nezbytná to výbava moderního muže. „Jsem střídmý mlsal, ale semtam v mrazivých dnech je třeba tělo vnitřně lehce prohřát, tak proč ne nápojem z téhle vydařené butylky. A pro domácí pohodu jsem omrknul i apartní deku a samozřejmě, jako duše romantická, nevynechal ani já nabídku vonných svíček,“ informoval David, ale ani on si radost neudělal a stejně jako Sabina Laurinová a poslední kmotra, sestřička, Renata Prokopová, nechal veškeré starosti s pořizováním dárků na Ježíškovi. Jak jinak.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

28. 11. 2019 12:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.