Ernesto Čekan chtěl pomoci nemohoucímu člověku a zažil u toho nepěknou chvilku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Hrdina Ernesto Čekan: Chtěl pomoci muži ležícímu na zemi a stal se terčem útoku

Charismatický herec a dabér Ernesto Čekan (43) hrál v Divadle Radka Brzobohatého již v několika titulech. Nyní ho můžeme vidět v představení Dvanáct rozhněvaných mužů v roli soudního porotce, který se nebojí mít jiný názor a stojí si za ním. Přiznává, že i v civilu je bojovníkem za spravedlnost.

„Jednou jsem našel na zemi ležícího člověka, kolem něj chodili lidé a mysleli si, že je narkoman nebo opilec. Mně se to ale nezdálo, tak jsem mu pomohl a zavolal sanitku. Zatímco jsem na ni čekal, jedna slečna si s tímto mužem vyfotila selfie a jeden chlap na něj plivnul. Ohradil jsem se a on na mě zaútočil,“ líčil dramatickou situaci Ernesto, který když se nachomýtne k podobné situaci, vždycky se ozve. 

„Situaci pak převzala policie, takže nevím, jak vše nakonec dopadlo, stejně jako ve hře není jasné, jestli mladík, o němž se celou dobu mluví, ten zločin spáchal, nebo ne,“ našel hned herec spojitost s divadelní rolí. A ještě dodal, že kvůli této příhodě mu ujelo poslední metro a on musel domů pěšky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.