Jan Hřebejk je zkušený režisér. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Hřebejk dotočil krimiseriál: Co za hvězdy v něm hraje?

Nový šestidílný kriminální seriál režiséra Jana Hřebejka (47) Místo zločinu Plzeň byl dotočen. Tým vyšetřovatelů v čele s Martinem Stránským (45), Janem Zadražilem (39) a Lukášem Vaculíkem (53) v něm bude pátrat mimo jiné po sériovém vrahovi, zmizelých studentkách či vyšetřovat vraždu zámožného podnikatele.

„Česká detektivní tradice je mi blízká v určité lidskosti a také humoru. Kriminálka je zábavný žánr, který ale nesmí postrádat tajemství nebo napětí. Hlavně jsem se snažil, aby se na ty příběhy dalo koukat opakovaně, a divák, kterého zaujaly napoprvé třeba příběhem, si v nich mohl najít něco i napodruhé. Aby se k nim chtěl ještě někdy vrátit,“ říká o Místě zločinu Plzeň Jan Hřebejk.

„Každý ten případ je odlišný, jednou je vrahem sadista, jindy se objeví stíny dávné minulosti, nebo se nacházejí další a další podezřelí. Máme tam městské i vesnické případy a všechna roční období. Chtěl jsem, aby to bylo pestré a proměnlivé,“ doplňuje režisér. 

Kromě Martina Stránského, Jana Zadražila a Lukáše Vaculíka se diváci České televize mohou těšit také na vyšetřovatele v podání Vladimíra Kratiny, Bereniky Kohoutové a Vladimíra Polívky. Role soudní lékařky se pak zhostila Bára Kodetová, kromě ní se v seriálu objeví i Jitka Čvančarová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 6. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.