Klára Vytisková je vyhlášená pro své extravagantní oblékání. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Hříšná Vytisková: Nová porotkyně SuperStar se ukázala v extravagantní podprsence!

Zpěvačka Klára Vytisková (30) si od loňského podzimu užívá roli maminky. V říjnu se jí a jejímu manželovi, bubeníkovi Romanu Víchovi (36), narodila dcera Emilie. Nyní ji čeká další premiéra, už v neděli se představí jako porotkyně v SuperStar.

Podle Kláry se to s péčí o děcko časově skloubit dá: „Kvůli SuperStar jsem teď byla poprvé na noc mimo a samozřejmě že pořád máte to dítě v hlavě. Ale mám lehké srdce, když vím, že je s manželem nebo s mou mámou. To mám stoprocentní jistotu, že je všechno ok.“

Vytisková na sebe upozornila díky své kapele Toxique, s níž v roce 2009 získala Anděla v kategorii Objev roku. „Nabídka pro mě byla překvapením, hodně jsem ji zvažovala. Bylo pro mě důležité, kdo se mnou bude sedět v porotě. Už máme něco natočené, takže už můžu říct, že jsme super tým,“ říká zpěvačka, která je vyhlášená pro své extravagantní oblékání.

„Mám vytipované super modely od známých českých návrhářů. Budou to opravdu pěkné kusy. K tomu tam máme super lidi na vlasy a na make-up, to si s Martou užijeme,“ těší se Klára.

A my se na to, v jakých dalších originálních modelech se zpěvačka na obrazovce předvede, těšíme už taky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.