(Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO VIDEO

Hříšné myšlenky se nevyhýbají hercům ani na jevišti. Aneb premiérové dozvuky muzikálu Rocky

Obě premiéry, tedy jak první páteční, tak druhou sobotní (4. 3. 2017) mají protagonisté muzikálu Rocky šťastně za sebou a tak, když na konci muzikálu odejdou nadšení diváci, odejde s nimi také premiérová nervozita všech, co ten večer byli na jevišti, ale i v zákulisí. Producenty nevyjímaje. A také se samozřejmě slaví. Chvíli ještě v samotném centru dění, tedy v případě muzikálu Rocky v pražském Kongresovém centru a pak samozřejmě na popremiérovém večírku v hotelu Holliday In.

Ze začátku takového dění si musí ještě všichni sdělit, jaké to ten večer na jevišti bylo a jak byli všichni „dobří a úžasní.“ Pozorný posluchač však zaslechne povzdechy nejen některých dam, ale také mužů.

Například: „Ty bláho, von je fakt pěkněj a jak líbá. To je vo nervy. Škoda, že ho mám jen na jevišti……“

A nebo:  „Se mi zase o ní bude zdát. A vona jako že by jo………………(povzdech). Ty vole, že tohle krásný stvoření se mi do cesty nepřipletlo o pár let dříve. Jenomže to by mě zase zavřeli za poměr s nezletilou…..To si prostě nevybereš.“ 

A protože se nesluší prozrazovat „autory“ výše uvedených upřímných a od srdce (?) jdoucích myšlenek, podívejte se alespoň na krátké video, kterak to vypadá, když se zavře opona.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.                    

6. 3. 2017 09:58 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.