(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Hruška pokřtil svoje Vychytávky! Láďo, a co ten apartní svetr s jeleny?

„Na opravy všeho druhu, techniku a záležitosti týkající se výmyslů souvisejících s elektřinou, vodou, světlem a podobnými věcmi odborníkem nejsem. To všechno, je-li potřeba, zvládá můj bratr, takže v případě potřeby jsem zabezpečen. A to mě provází od malička. Už na základní škole jsem tíhnul spíše k předmětu, který se nazýval pozemky, při němž se pečovalo o kytičky a zeleninu, než k dílnám. S přírodou jsem si rozuměl, s kladivem, pilníkem nebo bruskou jsem se příliš nekamarádil,“ přiznal režisér Zdeněk Troška na křtu knihy Vychytávky Ládi Hrušky v Paláci knih Luxor.

Na slavnostním aktu se zúčastnil coby kmotr a tuhle roli přijal velice rád. Jak se nechal slyšet, televizní pořady Ládi Hrušky sleduje a fandí mu. „Tuhle knižní novinku jsem zatím neprostudoval, ale těším se, že si některé vychytávky vyzkouším osobně. Napsal jsem dvě kuchařky, takže vaření, pokud tam je, mne neosloví, ovšem očekávám, že se u mě ujmou autorovy neotřelé nápady, týkající se kutilství, které mají vtip a obohatí mé titěrné technické znalosti,“ dodal Zdeněk Troška.

Autor zmíněných novinek, který mimochodem dorazil v apartním odění, se při režisérově proslovu lehce zapýřil a početným příznivcům po křtu nejen podepsat atraktivní publikaci, ale nechal se s fanoušky vyfotit. 

„V knize je popsáno 120 vychytávek pro každou situaci.  Na své si přijdou kutilové, nechybí nápady pro domácnost, zahradu, ale i něco pro caparty a domácí mazlíčky. A texty doplňuje bohatý obrazový materiál. Jen pro ilustraci, čtenář se třeba dozví, jak si udělá z gramofonových desek misky, nebo je tam jednoduchý návod na zavlažovač květin případně jak lze vyrobit za pár drobných pelíšek pro psy a mnoho dalších tipů.  Ale co bych prozrazoval, každý si najde to, co potřebuje,“ uvedl Láďa Hruška a opět se s propiskou v ruce a úsměvem ve tváři věnoval svým fanouškům.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.