(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Hrzánová: Smutné, ale parádní!

Manželský herecký pár Bára Hrzánová a Radek Holub tentokrát nehrál, a tak si vyrazili podpořit kolegy na premiéru hry Marka Hardonaa Simona Stephense Podivný případ se psem do Divadla Kalich. A příběh mladého matematického génia Christophera a současně autisty je rozhodně nenechal v klidu.

„Neusnula jsem při představení, což znamená, že mne tenhle současný světový divadelní hit chytil. Je to smutný příběh, ale rozhodně parádní. Občas člověku přeběhne mráz po zádech, ale není se co divit. Život prostě už je takový. Nepřináší jen dobré okamžiky a občas přijdou i horší chvíle. A to všechno v téhle hře najdete. Osobně se mi tenhle lehce mrazivý příběh líbil,“ nechala se slyšet Bára Hrzánová za souhlasného přikyvování manžela.

V hlavní roli, kterou podle účastníků premiéry zvládl skvěle, se představil Jan Cina. „Já jsem si přečetl knížku, prostudoval scénář a řekl si, jdu do toho. Není to představení, při kterém se lidé od začátku do konce smějí, je to něco úplně jiného, příběh k zamyšlení, takže jsem to bral jako výzvu. Přiznávám, že jsem se trošku obával, jak Podivný případ se psem diváci vezmou, ale závěrečná děkovačka mě přesvědčila, že netradiční příběh si své příznivce určitě najde,“ svěřil se Jan Cina, kterému na jevišti sekundují Hana Vágnerová, Marek Daniel, Simona Babčáková, Petr Vančura a Zuzana Stavná.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.