(Zdroj: Herminapress.cz ) 60x FOTO

Hůlka startérem, osmiveslici ignoroval

PRAHA – Nejslavnější český veslařský závod – Primátorky- bude odstartovány už zanedlouho. V předstihu si ale vyzkoušeli, jaké to je makat v osmiveslici herci a zpěváci Divadla Broadway.

Ti se sešli včera v loděnici Bohemians, aby pod bedlivým dohledem profesionálních závodníků a hlavně olympijské vítězky Mirky Knapkové otestovali své veslařské schopnosti.

Mezi amatérskými závodníky byla řada známých tváří. Svůj um na vratké „kocábce“ si přišla vyzkoušet Markéta Procházková, Michaela Dolinová, Josef Vágner, Miroslav Hrabě, Dita Hořínková se synem Filipem a řada dalších. Nechyběl ani Dan Hůlka, který se ovšem za nic na světě nechtěl nalodit.

„Zůstanu na souši a třeba odstartuji závod kolegů z divadla, ale mě k veslu nedostanete. Ne, že bych byl nepřítelem vodních spotů, naopak, rád si zajezdím a zazávodím třeba na plachetnici, ovšem tuhle osmiveslici budu naprosto ignorovat,“ nechal se slyšet zpěvák, který ovšem jako znalec tajů pohybu na vodní nebo mořské hladině udělil několik dobrých rad kolegyni Markétě Procházkové a až do odjezdu její „bárky“ jí dodával odvahu a jakoby mimochodem jí drtil ruku.

„Já mám ráda všechny letní sporty, třeba tenis nebo volejbal, na závodní lodi jsem však neseděla. Je to má premiéra, ale zkusit se má všechno, a tak do toho jdu. Dan mne podpořil, takže vím, na co si dát pozor a slibuji, budu makat naplno,“ uvedla Markéta a po odrazu lodi od břehu se plně soustředila už jen na svůj výkon.

3. 6. 2014 01:03 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.