Dalibor Janda si nechává vlasy melírovat. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Hurikán Dalibor Janda si odskočil na melír: A takhle to dopadlo!

Zpěvák Dalibor Janda (62) i v letních měsících vystupuje na koncertech, a tak vyrazil do kadeřnictví, aby si nechal oživit účes.

„Já sice nejsem člověk, který by si extra zakládal na image, ale na druhou stranu fanouškům a návštěvníkům vystoupení musím poskytnout nejen pěvecký, ale i lehce estetický zážitek a trochu vypadat. Když si stoupnu na pódium, tak by se na mě mělo ještě dát koukat,“ vysvětlil Janda a svěřil se do rukou odborníka, aby si nechal ostříhat a promelírovat vlasy.

Na dovolenou se zpěvák nechystá, jednak má čtyři až pět vystoupení měsíčně, pak připravuje album své i dcery Jiřiny (26).

„Svět mám docela zmáknutý, takže po nějakých prosluněných plážích netoužím. Možná bych se ještě tak nechal zlákat na Cookovy ostrovy, Maledivy nebo Mauritius, ale tam se létá, a mě pohyb vzduchem dost děsí. Takže raději nic. A když si chci odpočinout, jdu na zahradu, doplním vodu do fontány, nakrmím jesetery v jezírku, zaleju kytky a zase se vrátím k práci, a tak to pravidelně střídám. Prostě pohodička, ta musí být,“ informoval Dalibor.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 8. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.