Herečka Alena Mihulová pomohla založit bylinkovou zahrádku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Hvězda červeného koberce Alena Mihulová se rýpe v zemi! Proč?

Herečka Alena Mihulová (50), která díky hlavní roli ve filmu Domácí péče zažívá filmový comeback, má sice doma vcelku rozlehlou zahradu plnou stromů a keřů, sem tam i nějakou kytku, ale bylinky do jídel, které připravuje, nakupuje na tržištích.

Svůj přístup ovšem zásadně změnila, když spolu s kolegyněmi od fochu Bárou Štěpánovou, Michaelou Dolinovou a Lenkou Zahradnickou a též s malířem Václavem Florianem slavnostně založili bylinkovou zahrádku pro Tichou kavárnu v Kobylisích.

„Opravdu mě to chytlo. Zasadila jsem si tu mátu, bazalku a meduňku, zalila je a také se něco mouder o nich i dozvěděla. Takže dost návštěv trhů a obchodů, pustím se do jejich pěstování a za nějaký čas budu v tomhle potravinářském artiklu soběstačná,“ s nadšením prozradila Mihulová.

Tichá kavárna představuje prostor, kde mohou neslyšící pracovat a využít své schopnosti. Mohou dokázat sobě a svému okolí, že v tomto náročném oboru jako je pohostinství, se mohou i neslyšící uplatnit. 

Však se hned po práci Alena Mihulová s Bárou Štěpánovou vydaly do vnitřku útulné kavárny a nechaly si naservírovat oblíbenou pochoutku kavárny – zmrzlinový pohár, který si vlastnoručně bylinkou ozdobily.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 8. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.