Dcera muzikanta Karla Vágnera neumí sedět s rukama v klíně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Hvězda Fantoma opery Vágnerová vydělala spoustu peněz. Neuhodnete, za co je utratila!

Dcera skladatele a hudebníka Karla Vágnera (73), zpěvačka Tereza Vágnerová (23) nemohla po prázdninách chybět na prvním představení muzikálu Fantom Opery, kde ztvárňuje roli baletky Meg Giry. Odpočatá, plná energie hned hlásila, že se po třech letech dostala na hezky dlouhou dovolenou.

„Rovnou na sedmnáct dní! Byli jsme v Chorvatsku, jezdíme na stejné místo už deset let. A protože jsem celý minulý rok měla tři zaměstnání, zaplatila jsem dovolenou celé své rodině. Vystřídalo se nás tam asi dvacet lidí, já s přítelem jsme zůstávali celou dobu,“ překvapila šikovná Vágnerová.

Teď ji čeká práce i pro bratra Jakuba (33), který svůj život zasvětil rybám. „Jakub pojede s Jakubem Ludvíkem fotit kalendář do amazonského pralesa. Já to produkuju a dělám komunikaci s médii. Teď připravujeme casting, abychom vybrali dvě dámy, které nás tam budou reprezentovat. Herečku a modelku,“ dodává zpěvačka. 

Sama ale přitom nevytáhne paty z Prahy. „Já tam s nimi nepoletím, nedá se to kombinovat ani s účinkováním tady ve Fantomovi. Nemůžu si dovolit někam na delší dobu odletět, navíc, co kdybych se vrátila nemocná! Může se tam stát cokoli a já bych nechtěla ohrozit představení,“ říká svědomitá Tereza.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 9. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.