Ivana Jirešová chtěla být sestřičkou nebo doktorkou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Hvězda Ordinace: Čím chtěla být Jirešová jako malá?

Ivana Jirešová (37) ne vždy chtěla být herečkou. Přiznala, že jako malá holčička toužila po bílém plášti. Chtěla být zdravotní sestrou nebo doktorkou. Tato touha ji držela poměrně dlouho. Nakonec se sice rozhodla pro jinou karieru, ale obdiv pro tahle povolání u ní zůstal. 

A snad i proto ji Aplausin.cz zastihl na tiskové konferenci, kde představila finalistky dalšího ročníku o Nej sestřičku. Finále soutěže, kde nejde o krásu a věk, ale o poukázání na náročnost práce sester a na jejich chování nejen k pacientům, proběhne 3. října v Náchodě.

„Mám několik zkušeností a samozřejmě jako každý jsem si se setřičkami něco užila. Ale to myslím v tom dobrém slova smyslu,“ uvedla Iva Jirešová.  

„Jedna z těch živých vzpomínek, je určitě ta z porodního sálu. Sestra stála u mě, držela pevně za ruku a dívala se mi do očí. Každá matka zná ten pocit, kdy se malý človíček dere na svět, že to mnohdy není úplně jednoduché. A já jsem opravdu cítila tu její podporu, věděla jsem, že tam není se mnou jen fyzicky a jen proto, že musí. To je, myslím si, kromě náročné práce i ta trocha navíc, kterou sestřičky dávají pacientům,“ vzpomněla si Ivana na svoji zkušenost z nemocnice. 

Svůj dětský sen si aspoň trošku splnila při natáčení seriálu z lékařského prostředí na TV Nova, ačkoliv zde hraje majitelku baru, za manžela má doktora.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 6. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.