Štěpánka Fingerhutová (Zdroj: Viposobnosti.cz/Adrian Šetlík ) 9x FOTO

Hvězda seriálu Ordinace Štěpánka Fingerhutová v roli maturantky. Podívejte se, jak jí to sekne!

Sestřička stolkerka z Ordinace v růžové zahradě Štěpánka Fingerhutová předvedla dokonalou figuru a herečka se v tovární hale v Holešovicích proměnila během focení společenských šatů v čerstvou maturantku. Fotograf Adrian Šetlík ji nafotil v módní kolekci společenských šatů salonu Marilyn.

“Mně se moc líbí nejen šaty, ale také příjemná spolupráce s majitelkami salonu Marilyn. Slečnám se budou šaty určitě líbit, budou mít z čeho vybírat," pochvala si Šárka Fingerhutová, která před dvěma lety také maturovala, a tak mám zkoušky z dospělosti ještě v živé paměti.

Hvězda seriálu Ordinace tak nejen pro inspiraci budoucím maturantům zapózovala společně s modelkou Nikol Lazarovou a modelem Jakubem Hájkem před objektivem zkušeného fotografa Adriana Šetlíka. Již od podzimu se totiž naplno rozjedou maturitní plesy a salon Marilyn tudíž neponechal nic náhodě. Pro studenty je maturita i ples velkou událostí, proto je potřeba se přípravě společenského večera věnovat s předstihem.

„Jsme moc rády, že se Štěpánce naše šaty líbí. Během zkoušky ji u nás v salonu padly jak ulité,“ říká spolumajitelka salonu Jitka Blechová. „Je to naše nejnovější kolekce a my věříme, že generaci Štěpánky a našich modelů zaujmou.“ 

Středoškoláci si můžou v salonu Marilyn nejen šaty na tento sváteční den zapůjčit, ale také zakoupit či nechat ušít na míru. Salon Marilyn můžete navštívit v Žitné ulici 1575/49, Praha 2.

 

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

5. 9. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.