Hana Holišová (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Hvězda show Tvoje tvář Hana Holišová nepohrdne originálními doplňky. Teď kápla na prodejnu, kde je najde!

Kdo by nemiloval výrobky lidí se šikovnýma rukama a hlavou plnou kreativních nápadů, jejímž výsledkem je originální oblečení, šperky či bytový design. Přesně tohle je k vidění a ke koupi v pořadí již druhé prodejně Cvrk, kterou mecenáš projektu David Pátek slavnostně otevřel na pražské Letné.

„Jsem rád, že se Cvrk, který podporuje nezávislé a talentované návrháře, úspěšně rozrůstá. A zájem o jejich výrobky se zvyšuje. To je neklamným důkazem toho, že zákazníci častěji vyhledávají originalitu a kvalitu,“ řekl David Pátek.

Neobvyklými prsteny, náhrdelníky, taškami a šaty se probírala i známá herečka ze seriálu Ulice, hvězda show Tvoje tvář Hana Holišová.

„Mám ráda originalitu, takové ty věci, co se běžně nenosí. A jsem moc ráda, že tato prodejna vznikla, protože již dnes vím, kam dojít pro nějaké neotřelé doplňky. Připadá mi, že jsme v Čechách moc opatrní, chybí nám ta odvaha si vyjít v něčem zajímavém. Zvláštní, že v cizině tu originalitu všichni obdivujeme, ale doma dáváme přednost šedi,“ řekla Hana Holišová, která se před nedávnem kvůli práci a příteli, tanečníku Tomáši Smičkovi, přestěhovala z Brna do Prahy. „Mezi Brnem a Prahou rozdíl není. Ale takovou kreativitu, kterou jsem viděla ve Francii nebo v Anglii, zatím v Čechách na ulici nevidíme,“ dodala Hana Holišová. 

Slavnostní otevření prodejny si nenechala ujít ani herečka Ilona Svobodová a po něčem zajímavém se poohlížela i moderátorka TV Nova Petra Svoboda.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 4. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.