Herečka Dana Syslová oslavila před pár dny sedmdesáté narozeniny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Hvězda Ulice Dana Syslová se svěřila, že píše básně: Nesekne snad s herectvím?

Před několika dny oslavila oblíbená herečka ze seriálu Ulice Dana Syslová sedmdesátiny. Je to tak, má sedm křížků na zádech, které by jí ale nikdo nehádal. A kdo by si myslel, že si výročí užila nějakým posezením třeba s přáteli, velice by se mýlil. Jubileum totiž oslavila prací!

„Zní to trochu jako z dob dávno minulých, ale je to pravda. Oslavila jsem je na jevišti, ale nebylo to běžné představení. Nějak se to sešlo, že já měla narozeniny a zrovna v ten den jsem hrála premiéru hry Milana Kopeckého Dámy z Aniane v Divadle Palace. Nevím, zda to bylo předem naplánované, milé a příjemné to bylo v každém případě,“ řekla herečka, které by její elán a dobrou náladu mohl kdekdo závidět.

Dana Syslová pracuje stále naplno. Kromě zmíněného představení má ve svém kalendáři i řadu zájezdovek. Jak ale prozradila, herectví nemusí být do budoucna její jedinou prací, zálibou a koníčkem. 

„Psávala jsem kdysi básničky. Vždycky to bylo a občas ještě je, když jsem byla v nějakém podivně nepodivném rozpoložení. Třeba když jsem zamilovaná nebo když prožívám něco zvláštního. Ten můj mozek to bere, zaznamenává, vstřebává a střádá, až třeba jednou řekne dost, hoď to na papír a pošli ven. Zatím ovšem čeká, uvidíme,“ dodala Dana Syslová a pokřtila spolu se Zdeňkem Srstkou (80) knihu Pavly Petrákové Slancové Výletový den.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 11. 2015 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.