(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Hvězdy muzikálu Mamma Mia na omlazující proceduře! Pustí je večer vůbec do divadla?!

Pavel Vítek i Míša Nosková se s příchodem jara rozhodli něco udělat pro svoji pleť. Oba jsou zrelaxovaní z nedávné dovolené a vyrazili proto do salonu Bello hýčkat také svoji pokožku.

Míša se vrátila z Dominikánské republiky a kromě toho, že se tam učila jíst nové druhy exotického ovoce, nedělala tam vůbec nic. Proto může rovnýma nohama skočit do práce. „Po aplikaci tohoto krému budu vypadat na dvacet, má omlazující účinky. Asi mě za to nepochválí v muzikálu Mamma Mia, tam mám vypadat na pětačtyřicet. Dneska hraju, tak nevím, jestli mě vůbec budou chtít pustit do divadla. Ale co se dá dělat,“ krčila Míša rameny.

Její kolega Pavel Vítek byl v salonu Bello také na omlazující kosmetice a přiznal se, že je to poprvé! „Pravidelně nikam nechodím. Bydlím blízko přírodě, takže moje pleť dostává zabrat jen když přijedu do divadla. Divadelní líčila jí úplně nesvědčí,“ říká Vítek a dodává, že nejlépe se o pleť dokáže postarat on sám za pomoci roky starých babských rad. „Umíchám si na pleť med nebo pokrájím okurky. A určitě to zabírá, protože můj věk mi nikdo nehádá.“ Nutno podotkout, že Vítek byl z této kosmetické řady nadšený právě proto, že se jedná o čistě přírodní produkty. Pleť mu v salonu vyčistili a aplikovali na ni bylinkovou masku.Pavel se svěřil, že nejhezčí pleť měl právě na nedávné dovolené. Mořská voda na Bali mu dělala moc dobře. „Ta slaná voda mi skvěle působila jak na dýchací cesty, tak na pleť. Úplně se mi vyhladila.“

Vítek je s každou další návštěvou Asie do této země víc zamilovaný. Výlet na Bali prý splnil všechny jeho tajné sny. „Viděl jsem nefalšovanou džungli, kde jsme dokonce bydleli. Spolubydlící nám dělali obrovští ještěři a gekoni. Na závěr přišlo pro mě nejromantičtější splnění snů. Měli jsme dům nad divokou a úplně opuštěnou pláží. Takhle sami jsme u moře ještě nikdy nebyli,“ svěřil se Vítek, co s Janisem Sidovským nedávno zažili. „Jen jsme si museli zvyknout na neustálý hluk moře. To je tak nádherná kulisa, že se mi po ní teď stýská.“

Po kosmetice Pavel Vítek ještě vážně uvažoval o perské epilaci. „Chloupky řeším v tom smyslu, abych se cítil pohodlně a čistě. Přijde mi to hygieničtější. A asi se nechám zlákat také na tuto proceduru,“ nechal se slyšet Vítek, jakmile se dozvěděl, že stejnou metodu podstupuje také Karel Gott s manželkou Ivanou.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

22. 5. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.