Robert Jašków, Dana Morávková (Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Hvězdy Novy se sešly na pokec: Morávková, Jašków, Vyskočil, Sokol, Štěpánová, Pazderková...

Herec Ivan Vyskočil není žádný troškař. Má pět vlastních vnoučat a díky televizi Nova získal ještě jedno navrch, Marka Salveta, s nímž, coby děda Josef, svádí boje v seriálu Ulice.

„Je to pěknej hajzlík, ale zvládám to. Chovám se přesně podle scénáře, ovšem někdy bych zapojil i své vlastní výchovné metody. Stromek se prostě musí šlechtit od základů, takže si s filmovým vnukem občas nekápneme do noty, ale mimo kameru spolu nemáme problém,“ nechal se slyšet Vyskočil na tiskové konferenci Novy v restauraci Mánes k programovým novinkám jarní sezony.

Do zmíněného občerstvovacího zařízení si našla cestu řada známých tváří, které se objevují v programech TV Nova, nechyběla třeba Dana Morávková, Ondřej Ruml, Bára Štěpánová, Roman Štabrňák, Libor Bouček, Ondřej Sokol a řada dalších. Mezi kolegy zavítala i porotkyně velice oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková a jak jinak, než ve svém zánovním zrzavém přelivu.

„Tuhle barvu mám už nějakou dobu a vyhovuje mi, až mě přestane bavit tak ji zase změním, protože život je změna a naopak změna je život,“ nechala se slyšet Iva, která je sice porotkyní ve zmíněném pořadu, ale jak přiznala, kdyby to šlo, zúčastnila by se jako soutěžící znovu. „Je to parádní věc a hrozně mě Tvoje tvář má známý hlas baví. Bohužel, když už jsem ji na vlastní kůži absolvovala, podruhé se jí podle regulí nemohu zúčastnit. Tak si to užívám alespoň jako nestranný soudce,“ řekla Pazderková.

Kromě zánovních i chystaných pořadů mění zmíněná televize ke svým 23. narozeninám, které připadnou na čtvrtý únor, názvy svých stanic, takže například Fanda se změní na Nova Action z Telky se stane Nova Gold atd. atd. Přibudou i programové novinky, premiérově i zahraniční filmy a seriály a nebude chybět, jak jinak, ani sport.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

1. 2. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.