Andrea Růžičková, Jaromír Nosek (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Hvězdy ze seriálu Vyprávěj se sešly v baru! Drinky míchal zamilovaný Nosek

Zkušený barman, ale hlavně herec Jaromír Nosek, slavnostně otevřel moderně zrekonstruovaný coffee lounge cocktail bar v Korunovační ulici, nesoucí název Joanis Moon.

„Kdysi jsem na Letné jako barman začínal, a i když mám nabitý kalendář natáčením seriálu a divadlem, tak práce v baru mě pořád baví a proto jsem s nadšením uvítal hostování v Joanis Moon. Je to příjemný bar, cítím se tu dobře. Je to tu pro mě skvělý relax,“ říká Nosek.

Mezi čestné hosty patřili novomanželé Andrea a Mikoláš Růžičkovi, kteří se právě vrátili odpočatí ze svatební cesty v italském Toskánsku.

„Na Letné jsem žil a mám tu jen dobré vzpomínky a proto jsem s radostí přijal pozvání od tohoto baru“, říká Mikoláš Růžička.

„Majitel Ján pochází ze Slovenska jako já a dokonce sem vozí vína z Levic a to mě zaujalo“, usmívá se herečka a talentovaná fotografka Andrea Růžičková. 

Bar přišla svou účastí podpořit také herečka Kristýna Janáčková a letenská Michaela Tomešová, jejíž byt se nachází hned vedle baru Joanis Moon. Na party se objevil také známý letenský výtvarník Jan Kaláb, který nedávno na Letné barvami zkrášloval místní chodníky. Kaláb v roce 2001 posunul hranice graffiti a stal se jedním z prvních autorů plastikových 3D graffiti na světě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 9. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.