You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO VIDEO

Hynek Čermák je k nepoznání: Přibral osm kilo a nechal si narůst vlasy!

Film Gangster Ka, inspirovaný životem Radovana Krejčíře, má před sebou poslední natáčecí dny. V hotelu Expo se točila důležitá scéna výbuchu a herce Hynka Čermáka by na place poznal málokdo.

Plešatý Čermák „vyfasoval“ paruku a dle pokynů režie přibral osm kilo. Podobnou proměnu přitom absolvoval nedávno, kvůli filmu Americké dopisy. Herec tvrdí, že rodina už si na to zvykla.

„Moje rodina je strašně trpělivá, tak doufám, že jim to ještě chvilku vydrží,“ smál se Čermák. V Praze točil konec druhého dílu filmu a interiér hotelu suploval Afriku, kde se točilo předtím. Čermák proto v osmi stupních pobíhal u holešovického Výstaviště v plážovém oblečku a s parukou na hlavě. „Strašně mě to štve a už se těším, až si oholím jak vousy, tak vlasy. Kvůli roli Antonína Dvořáka jsem se třeba neholil devět měsíců,“ šokoval Čermák.

A jako správná filmová hvězda neváhal filmu obětovat ani štíhlou linii. Přibral sice osm kilo, do reálného Krejčíře mu ale stejně ještě pár navíc chybělo. „Měl jsem základ z natáčení Amerických dopisů, tam jsem musel přibírat také. Začnete do sebe prát cukry a čekáte, že se to usadí. I když na jevišti se zase leccos vypotí. Povedlo se, ale teď už to jde samovolně zase dolů,“ říká Čermák.

V hotelu točil výbuch kufříku s penězi. „Nacházíme se ve fázi, kdy Radim Kravitz dělá v Africe pěknej poprask. Chystá tady strašlivou čuňárnu, jeden z největších podvodů, co kdy vymyslel,“ komentuje herec situaci.

Exteriéry se točily v Africe, a také na Kanárech, v padesáti stupních. „Afrika byla drastická i zajímavá. Bylo to denně patnáct hodin práce, jako výlet se to nazvat moc nedá. V cizím prostředí jde všechno hůř než v Čechách, všechno trvá déle a je to dražší. Mnohdy se třeba stane, že se štáb při změnách lokací poztrácí,“ vyprávěl herec, který ztvárňuje jednoho z nejznámějších uprchlých podnikatelů Česka.

Ve filmu se jmenuje Radim Kravitz. „Čím déle na té postavě pracuju, tím víc upouštím od výrazu mafián. Použil bych bastard nebo sráč. Mám ho už plné zuby,“ svěřil se herec. Toho prý několikrát kontaktovalo i reálné podsvětí a Čermák to bral jako zajímavé nahlédnutí do jejich světa. Sám by prý ale nesnesl pocit, že usíná a ví, že něco v jeho životě není v pořádku.

„Byl jsem kontaktován jak ze strany podsvětí, tak ze strany policistů, kteří na tomhle případu pracovali. To jsou obdivuhodní lidé, vyslechl jsem si jejich příběhy a strávil s nimi několik hodin. Jsou to velcí hrdinové, o kterých nikdo neví,“ vysekl policistům poklonu Čermák. Na place se setkal se zahraničním hercem Predragem Bjelacem. Ten sice žije v Čechách dvacet let, má za sebou ale takové úspěchy, jako je role černokněžníka v Harrym Potterovi. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 4. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.