Eva Perkausová se vložila do péče kadeřníka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

I s napatlanou hlavou má Eva Perkausová šmrnc. Co všechno na sebe sexy moderátorka u kadeřníka prozradila?

Moderátorka pořadu Top Star magazín televize Prima Eva Perkausová (21) usoudila, že je v jejím životě čas na změnu. Začala ale zlehka, zatím jen tmavším přelivem vlasů.

„Moje původní barva vlasů je tmavě hnědá, ale pak jsem postupně začala zesvětlovat a přidávat světlé pramínky, až se ze mě asi v osmnácti stala blondýnka,“ říká Eva. S novým tmavším přelivem je spokojená, jednou by se proto ráda k tmavému odstínu vlasů vrátila. „Kdysi jsem měla dokonce černé vlasy, sice jen na týden, než se přeliv vymyl, ale vypadalo to zajímavě. Podle některých až exoticky,“ směje se.

Změn se ale sexy moderátorka jinak nebojí. Žádná radikální ji zatím nepotkala, jen v dospívání si prošla různými obdobími. Jednu dobu tak chodila v roztrhaných džínách s prošoupanými nohavicemi, kterých se nechtěla zbavit. Dlouho měla také v oblibě flitrovanou kšiltovku, která upadla do zapomnění až s kamarádovou poznámkou, že v ní vypadá jako disco koule. 

Jako asi u mnohých, je to u Evy s životními změnami. Jak sama říká, v povaze má paličatost, charakteristický znak znamení Berana, ve kterém se narodila. Často také nechává některé věci na poslední chvíli a pak nestíhá a zmatkuje. A právě to by na sobě chtěla změnit. „Když se rozhodnu něco udělat, změnit, tak si za tím jdu. A občas se do věcí a situací vrhám po hlavě,“ přiznává Eva Perkausová.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.