Herec Ivan Vyskočil miluje svoji přítelkyni Romanu a grilování. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Ideální způsob léta Ivana Vyskočila? Mladá přítelkyně a grilované maso!

Stačí pár minut jízdy od Černého Mostu a nedaleko Úval narazíte na panství herce, scénáristy a režiséra Ivana Vyskočila (69). Parádní domek se slušně velkou zahradou, který koupil a zvelebil před 14 lety spolu s bývalkou Anife, obývá Ivan s mladou přítelkyní Romanou (28), dvěma psy a dvěma kočkami.

„Jsme takové italské manželství, i když papír z úřadu na něj nemáme. Rozchody střídáme s návraty a teď momentálně žijeme v období, kdy jsme spolu a je nám fajn,“ vysvětlil hned v úvodu zahradní grilovačky Ivan.

Přestože se oba na přípravě grilování podíleli stejnou měrou, některé úkony mají striktně rozděleny.

„Ivan je skvělý kuchtík, hravě zvládá nejen grilování, umí i skvělé omáčky a jeho moučníky jsou super. Já jsem po několika pokusech svou snahu uplatnit se v tomto oboru vzdala. A přitom si myslím, že moje výtvory by určitě nebyly k zahození. Máme to ale tak rozdělené, že on vaří a já po něm uklízím ten bordel, co nadělá, a rozhodně není malej,“ uvedla při obracení pochoutek Romana.

Přes prázdninovou pohodu Ivan Vyskočil nezapomíná na práci. Na podzim bude režírovat komedii Alaina Reynaud-Fourtona Monsieur Amédée. Stěžejní roli domácího mazlíčka chce Ivan dát svému buldokovi Edovi.

„Musíme zkoušet. Zatím se, kluk jeden buldočí, snaží,“ řekl Ivan a zároveň trpělivě čtyřnožci vysvětloval, co po něm chce. Scénář psímu herci prostudovat nedal, prý stačilo, že si ho Eda očuchal. 

Jestli Eda dostal za svoji snahu kus grilovaného masa, to herec nesdělil. Ivanovi a Romaně určitě ale chutnalo. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 8. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.