Jitka Ježková, Igor Chmela (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Igor Chmela sfáral do šachty. Partička je proti tomu procházka růžovým sadem

Oblíbený televizní pořad Partička je minulostí. Skončil ovšem jen na obrazovkách, ale jeho protagonisté pokračují dál a jezdí za svými příznivci. A daří se jim. „Zájezdovka“ má úspěch.

„Nevím, proč všechno v televizi skončilo a ani to nebudu komentovat. Realita je taková, že jezdíme za lidmi mimo Prahu, včera jsme například hráli v Mariánských Lázních chystáme se do Velké Bíteše, takže Partička pokračuje a spokojenost je na obou stranách. Rozhodně s ní nemíníme skončit,“ nechal se slyšet Igor Chmela na tiskové konferenci v kavárně kina Lucerna k chystané premiéře komedie scénáristy Vladislava Kučíka a režiséra Davida Kočára  Ostravak Ostravski, která vstoupí do kin 20. října. Ve zmíněném filmu hraje Chmela hlavní mužskou roli.

„Já se představím divákům coby horník, který se stane hrdinou, přestože způsobil průšvih.  Řeší svůj život, má problém se ženskýma a z hlubokého podzemí se dostane téměř na vrchol a stane se úředníkem, což jeho život obrátí úplně naruby,“ vysvětlil Igor.

Film vznikal téměř v reálném prostředí, vyžádal si na realizaci kolem 15 milionů korun a přibližuje s nadsázkou problémy, které jsou současné.

„Během natáčení jsme sfárali do hnědouhelného dolu, ne na dlouho, ale klobouk dolů před těmi, kteří se tam spouštěli denně. Je to dřina a já před nimi smekám. Věřím, že tenhle film, ač je komedií nenechá nikoho chladným. Přál bych si, aby se nad ním diváci i zamysleli,“ doplnil Chmela, jehož „parťáky“ v novince jsou třeba Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jitka Ježková a řada dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

16. 9. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.