Ilona Svobodová (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Ilona Svobodová dala stopku chemii! Sází na přírodu

Pobyt v přírodě, přírodní produkty, to jsou v současnosti dost často skloňovaná slova. Jen málokdo si občas nevyrazí ven a málokdo opovrhne třeba výrobky z přírodních materiálů. Konkrétně například kosmetikou. Výjimkou není ani herečka Ilona Svobodová.

„Chemii se dá asi jen stěží úplně vyhnout. Je skoro ve všem. Proto když se objeví něco nového, něco zdravého a prospěšného a je to z produktů, které nabízí příroda ráda se o nich dozvím něco víc a s chutí je i vyzkouším,“ nechala se slyšet herečka, kterou jsme zastihli v obchodě Rituals v pankráckých Arkádách, který se specializuje na luxusní kosmetiku s přírodními ingrediencemi.

Nabídka byla bohatá a Ilona se nenechala dlouho přemlouvat a vyzkoušela na vlastní kůži a za asistence odbornice pár novinek pro péči o pleť. Nebyla ale sama. Důkladnou prohlídku absolvovala i její kolegyně Ivana Jirešová, která jako „zkrášlovače“ už řadu let využívá jen a pouze výrobky s příměsemi z přírodních zdrojů. Stranou „exkurze“nezůstaly ani další známé dámy - Dana Batulková, Lenka Krobotová nebo Petra Nesvačilová. Posledně jmenovaná si čichem vychutnávala nejrůznější vůně a živě si o jejich složení a kvalitách vyměňovala názor s herečkou a zpěvačkou Lenkou Novou. Vonným esencím propadl i jediný zástupce mužského pohlaví režisér Pavel Ondruch.

„Hm, jsou zajímavé a rozhodně ne nepříjemné, naopak. Podumám a možná si udělám radost,“ řekl Ondruch a vrátil se k dalšímu odbornému a objevitelskému bádání nabízených výtvorů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 5. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.