Loňská generálka pořadu Pomozte dětem: Jolana Voldánová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Irglová, Doležalová i Voldánová oslaví plnoletost v přímém přenosu

Již po osmnácté proběhne tuto sobotu benefiční večer na podporu sbírky pro ohrožené a znevýhodněné děti Pomozte dětem. V přímém přenosu České televize  tentokrát diváky provedou Jolana Voldánová a Marie Doležalová. Součástí pořadu bude i speciální píseň, pro kterou text napsala Marie Doležalová a již natočila Markéta Irglová.

Projekt Pomozte dětem vznikl v roce 1998 ve spolupráci České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti. Za tu dobu se mu podařilo vybrat přes 200 milionů korun a podpořit téměř 200 tisíc znevýhodněných a ohrožených dětí.

Slavnostním večerem letos provede diváky Marie Doležalová spolu s Jolanou Voldánovou.

„Kuře vyrostlo z dětských střevíců a už slaví osmnácté narozeniny. A to je dobrý důvod, proč uspořádat oslavu, kam jsme si s Marií Doležalovou pozvaly samé skvělé hosty, kteří navíc přinesou osobní dárky. Jaké budou, ještě prozradit nemůžeme, ale v každém případě opět pomůžeme dětem, jejichž start do života není úplně jednoduchý. Na Marii jako kolegyni moderátorku se moc těším, pro nás obě je totiž Kuře z mnoha důvodů srdeční záležitost," říká Jolana Voldánová.

Do La fabriky, kde se letošní večer Pomozte dětem odehraje, v sobotu přijdou popřát například Miro Žbirka, Marek Ztracený, Sebastian, Vypsaná fixa, Anna K, Marek Zelinka, Lukáš Pavlásek nebo maltská Ira Losco. 

Pomozte dětem uvede Česká televize na ČT1 v sobotu 16. dubna od 21:30. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 4. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.