(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Ital Davide Mattioli poznal ten zázrak! Nadšená fanynka mu zařídila turné v Rusku

Italský zpěvák Davide Mattioli, který trvale žije a zpívá v České republice, se dočkal i svého prvního zahraničního turné. Věčně usměvavého Davida si totiž vyhlédla ruská fanynka a nabídla mu spolupráci.

„Je to příběh jak z pohádky. Před několika měsíci se mi z Ruska ozvala lékařka Světlana a perfektní italštinou mi vysvětlila, že je moje obrovská fanynka a že by mě chtěla představit i ruskému publiku. Nabídla mi spolupráci ohledně turné do Ruska. A jestli prý mám zájem.  No, co myslíte, že jsem řekl. To se prostě nedalo odmítnout,“ vyprávěl zpěvnou čestinou s italským přízvukem Davide Mattioli, který právě v tomto týdnu koncertuje v ruské Rjazani a okolí a vyprodává sály do posledního místečka.

Z Davidova úspěchu se raduje i jeho manželka Lenka Mattioli.

„Když jsem viděla, jaký se rozjel kolotoč kolem Davidova turné, měla jsem i za něj obrovskou radost. To byly novinové články, bilbordy, natáčení v televizi, rozhovory do radia, prostě všechno, co si jen může zpěvák přát. Davidovo nadšení nebralo konce,“ řekla Lenka Mattioli.

Zpěváka ale přece jenom trápila jedna věc. Musel na nějaký čas opustit svého dvouměsíčního syna Sebastiana.

„Davide se do Ruska moc těšil, ale zároveň byl i hodně smutný. Poprvé od té doby, co máme našeho dvouměsíčního Sebíka, odjížděl Davide na delší dobu pryč z domova a moc se mu od synka nechtělo. Prostě se mu po nás stýská,“ prozradila se smíchem na manžela Lenka Mattioli. 

Teď se jen naskýtá otázka, kde bude Davide Mattioli vyprodávat sály a haly příště. Odkud se ozve další skalní a hlavně podnikavá fanynka?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2016 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.