(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Iva Janžurová se dostala do Dvorany slávy: Přišla v šatech, do kterých brutálně hubla.

Herečka Iva Janžurová na letošních cenách TýTý obdržela ocenění nejvzácnější – vstoupila do Dvorany slávy. Byla nadšená, oblékla krásné nové šaty a chce hrát ještě aktivněji než doposud. Cena pro ni tedy rozhodně neznamená odchod do hereckého důchodu.

„Je to moje první TýTý. Nevím, kdo ji bude doma oprašovat, nemám teď totiž žádnou paní na úklid! Ale čekala jsem to, byla jsem jeden z kandidátů, tak mě na to dopředu upozornili. Asi abych cvičila, protože je ta cena těžká,“ smála se Janžurová a s cenou si zkoušela zacvičit.

„Když to publikum stálo a aplaudovalo, tak to bylo nádherný, to jsem byla šťastná. Od dcery jsem dostala pusinku,“ svěřila se Janžurová hned po přenosu. „Bojím se, jestli to neznamená, že už mám dát pokoj, když jsem v té dvoraně. Ale třeba by to mohlo tvůrce ještě podnítit a budou chtít do svého filmu nebo seriálu takhle oceněnou herečku. Očekávám totiž, že nějaká pěkná role ještě přijde,“ míní Janžurová, která je stále ve formě.

Na přenos si navíc oblékla šaty se zajímavým příběhem. „Koupila jsem si tuhle látku už před patnácti lety a chtěla jsem si z ní nechat ušít historický kostým pro postavu Alžběty Anglické a Marie Stuartovny. Nakonec k tomu představení nedošlo a látka ležela ve skříni. Tak jsem ji vzala a nechala si z ní ušít tenhle fráček,“ chlubila se Janžurová a ukazovala také, že jí je trochu volnější. „Trošku jsem do toho teď zhubla, to kvůli té roli Alžběty. Před rokem jsem si prohlédla její fotky a protože tam hraju i její pětadvacetiletou etapu a zjistila jsem, že byla štíhlá, šla jsem do toho.“ Janžurová nešla hubnout k odborníkovi, naordinovala si dietu sama. „Nazývá se nežrat. Spíš jsem si vymýšlela, co můžu a nemůžu jíst. No a vlastně jsem se ani nevážila, tak nevím, kolik mám dole,“ konstatovala nakonec Janžurová.

Ve Vinohradském divadle se po převzetí ceny skvěle bavila. „Teď mi ale dělají radost i ty drobné úspěchy, protože když si je člověk poskládá, tak pak má radost větší,“ uzavírá svůj velký úspěch herečka.

Šaty ostatních přítomných dam  byly určitě novějšího data.Nemusely čekat  ve skříni, tak dlouho  jako šaty Ivy Janžurové.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

12. 4. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.