(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Iva Kubelková není žádná pecka. Už teď se těší na lyže

Modelka, moderátorka a „zánovně“ i jazzová zpěvačka Iva Kubelková si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Jak tvrdí, je v jednom kole, ale udělá si i čas na aktivní odpočinek.

„Nejsem rozhodně žádný pecivál. Se sportem jsem velký kamarád, protože mám potřebu udržovat se v kondici. Pochopitelně, než přišly děti, tak to bylo intenzivnější, ale ani teď se rekreačním aktivitám nevyhýbám. Kolečkové brusle nebo posilovna to jsou mé oblíbené činnosti. Navíc teď dělám věci, které jsou hlavně spojeny s potomky, to znamená v létě jezdíme na kole, chodíme na dlouhé výšlapy do přírody i za poznáním, máme chalupu, takže jsme často i v lese no a v zimě hodně lyžujeme. Prostě pohybu máme po celý rok docela dost. No, a do toho jsem začala i zpívat s jazzovou kapelou, hodně moderuji, takže o pohyb nouzi skutečně nemám,“ prozradila. Ivu jsme zastihli na otevíračce obchodu Sportalm v pankráckých Arkádách, kde si nejen bedlivým okem prohlédla při módní přehlídce nové oblečení pro zimní sporty, ale i vyzkoušela něco oblečení pro sebe.

A stejně si počínala i bývalá reprezentantka, olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová s dcerou Lucinkou. Jako modelky se na přehlídce představily Klára Medková, Inna Puhajková a Romana Pavelková.

„Já zimní sporty můžu, hlavně lyžování, takže jsem spojila příjemné s užitečným. Předvedla jsem podzimní a zimní kolekci a samozřejmě obhlédla celou zdejší nabídku. Odborného poradce mi dělal syn. A co v létě? No, třeba golf a moji kluci, jak jinak, hlavně fotbal. Takže kvalitní sportovní oblečení je pro nás nezbytností,“ uvedla Klára Medková a ztratila se opět mezi regály se zbožím.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

18. 10. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.