Iva Kubelková poslala finalistky České Miss 2016 na soustředění do Thajska. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Iva Kubelková poslala svoje missky za teplem. Co vše je v Thajsku čeká?

Desítka finalistek letošního ročníku soutěže Česká Miss si již užívají čtrnáctidenní soustředění v Thajsku. Dívky odletěly včera z Prahy do Bangkoku, kde se teploty pohybují nad 30 stupňů. Kromě příprav na dubnové finále je pro ně připraveno i mnoho dalších aktivit.  

Po celou dobu dvou týdnů, které soutěžící v této jihoasijské zemi stráví, budou mít dívky příležitost se nejen seznámit s místními krásami a tradicemi, ale především načerpají síly a nové zkušenosti pro nadcházející finále. Součástí programu je i focení a natáčení v různých prostředích či při plánovaných aktivitách. 

„Dívky si vyzkouší thajský box, navštíví krokodýlí farmu a podívají se i do exotické zahrady s tropickou faunou a flórou Nung Nooch Village,“ popisoval na tiskové konferenci Ali Marzouki, zástupce thajské centrály v ČR, program krásek v daleké zemi. Čeká je i další poznávání mnoha koutů jedné z nejoblíbenějších turistických destinací – kromě měst Bangkok a Pattaya uvidí i největší ostrov Phuket na jihu Thajska či ostrov Jamese Bonda. „Mezi prací a cestováním po nejkrásnějších místech Thajska si finalistky budou moci odpočinout například při vodních sportech nebo proslulých thajských masážích. Užijí si dosyta i výbornou místní kuchyni a dokonce absolvují i krátký kurz vaření,“ dodává Ali Marzouki.  

„Ráda bych poděkovala všem partnerům soutěže i panu velvyslanci za pozvání. Díky nim budou mít spoustu krásných vzpomínek na celý život,“ dodává Marcela Krplová, ředitelka soutěže Česká Miss. Po zahraničním soustředění v Thajsku čeká finalistky i domácí příprava.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 1. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.