(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Iva Pazderková má jasno: Když milence, tak jedině Taclíka!

Herečka a zpěvačka Iva Pazderková se s ničím moc nemaže. Bez skrupulí prozradí i ty nejintimnější věci a ani se při tom nezačervená. „Není, co tajit, stejně to vyjde ve středu najevo. Takže ano, když mám mít milence, tak jedině Marka Taclíka,“ s úsměvem prozradila Iva a hned se s chutí nechala se svým objevem vyfotit. A dost jim to slušelo, člověk si přece nebude na mimomanželské radovánky pořizovat někoho, s kým mu nebude dobře.

„No, jsou to radovánky ovšem jen na divadelní scéně. My se s Markem známe už docela dlouho, nikdy jsme spolu nehráli, takže tohle je takové mé splněné přání, kdy se sejdeme na jevišti a ještě k tomu coby milenci. A navíc ta hra, která se jmenuje Pravda a je od v současné době nejhranějšího francouzského dramatika Floriana Zellera, a kterou od středy 18. dubna tady na Fidlovačce nabídneme divákům je opravdu skvělá. Není to žádná přiblblá komedie s povrchním humorem. Naopak, je v ní hodně ironie a sarkasmu, což mám ráda. A pozor, taky je trošku naučná,“ dodala Iva Pazderová.

Pravda je příběhem čtveřice Pařížanů a jejich nebezpečných vztahů, je hrou o nevěře, ve které je umění lhát dovedeno téměř k dokonalosti. Prostě je současná a ze života. „Souhlasím s Ivou, že nejen ona, ale i já, jsme si několikrát říkali, že bychom si spolu rádi zahráli a teď to vyšlo. Je to opravdu dobrá komedie, ale i dost náročná, takže jí momentálně mám plnou hlavu,“ nechal se slyšet Taclík.

Režisérem hry Pravda, která je založena na lži je Mikoláš Tyc a kromě Pazderkové a Taclíka v ní hrají Martina Šťastná a David Hák. Druhým premiérovým počinem Divadla Na Fidlovačce bude aktuální švédské monodrama Mattiase Brunna Po Frederikovi, které pro Komorní Fidlovačku připravil režisér Lukáš Pečenka. Ten do role Johana, vypravěče, aktéra a představitele všech rolí obsadil herce a zpěváka Jana Fantu. Inscenace je příběhem o velké lásce, mstě a smrti a podle hlavního a jediného herce rozhodně není depresivní.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

16. 4. 2018 14:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.